STŠ napis (desktop)

Srednja tehniška šola Koper

STŠ napis (phone)

Sednja tehniška šola Koper

Naši nogometaši napredovali v polfinale

V torek, 28. marca 2017, se je na naši šoli odvijalo četrtfinale državnega nogometnega prvenstva. Naši nogometaši so dosegli dve odlični zmagi in se tako uvrstili naprej, v polfinale, ki bo aprila, najverjetneje spet na naši šoli. Leon Sever, Adnan Ahmetović, Amir Čavalič, Edi Zugan, Matej Padar, Jure Hrvatin, Žiga Perhavec, Blažo Radovanovič, Lucas Mingotti, Tadej Zonta, Tomaž Verbič in Aleksandar Gavrič - iskrene čestitke!
 
Za pomoč se zahvaljujemo zapisnikarjem Lirimu Bytiqiju, Gašperju Pribacu, Patriku Krmacu, Tadeju Zonti, Blažu Šavronu in zvestim navijačem, ki so naše nogometaše spodbujali, čestitamo pa seveda tudi trenerju in pomočniku.
 
Se že veselimo polfinala!
 
Mitja Mikolavčič
Nazaj

Opozorilo! Ta stran uporablja piškotke za izboljšanje uporabniške izkušnje. Kaj so piškotki?

Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux