STŠ napis (desktop)

Srednja tehniška šola Koper

STŠ napis (phone)

Sednja tehniška šola Koper

Zaposleni

STROKOVNI DELAVCI – UČITELJI
V šolskem letu 2021/22 na šoli poučujejo naslednji učitelji:
 
Učitelj Predmet, ki ga poučuje Elektronski naslov Razrednik Nadomestni razrednik
Babič, Biljana Praktični pouk biljana.babic@sts.si 1. F Gorjan, Melina
Božič, Matej Praktični pouk matej.bozic@sts.si 3. Č Hrvatin, Barbara
Cerkvenik, Karmen Matematika karmen.cerkvenik@sts.si    
Dias da Cruz, Edgar Športna vzgoja edgar.cruz@sts.si    
Dragutinović, Tadej Praktični pouk tadej.dragutinovic@sts.si    
Falkner, Anja Italijanščina anja.falkner@sts.si    
Florjančič, Andrej Računalništvo andrej.florjancic@sts.si    
Fabe, Nina Angleščina nina.fabe@sts.si 1. Ča Lenassi, Andreja
Felicijan, Senka Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi senka.felicijan@sts.si 5. Br Uranjek, Damjan
Gazič, Mojca Likovna umetnost, umetnost, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi mojca.gazic@sts.si 4. Br Harcet, Franjo
Gorjan, Melina Praktični pouk melina.gorjan@sts.si    
Grižonič, Simon Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi simon.grizonic@sts.si    
Harcet, Franjo Praktični pouk franjo.harcet@sts.si    
Hreščak, Erika Angleščina erika.hrescak@sts.si 3. B Cerkvenik, Karmen
Hrvatin, Barbara Podjetništvo, organizacija poslovanja barbara.hrvatin@sts.si 3. CbF Dias da Cruz, Edgar
Ivančič, Matjaž Fizika matjaz.ivancic@sts.si 3. Bg Novoselec, Katarina
Jahn, Marjan Praktični pouk marjan.jahn@sts.si    
Jurkovič, Ana Slovenščina ana.jurkovic@sts.si 1. Čb Božič, Matej
Jurkovič, Marija Matematika marija.jurkovic@sts.si    
Kastelic, Nedjan Praktični pouk nedjan.kastelic@sts.si    
King, Mojca Matematika mojca.king@sts.si 1. A Kuzman, Franjo
Kocjančič, Dolores Italijanščina dolores.kocjancic@sts.si 2. B Parovel, Tomaž
Kocjančič, Nevio Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi nevio.kocjancic@sts.si 3. E Žigon, Sabina
Kokole, Janko Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi janko.kokole@sts.si    
Korošec, Erika Geografija, družboslovje, psihologija erika.korosec@sts.si 3. Ag Florjančič, Andrej
Kozjak, Igor Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi igor.kozjak@sts.si    
Krt, Siniša Zgodovina, družboslovje sinisa.krt@sts.si 4. Ag Grižonič, Simon
Küssel, Matej praktični pouk matej.kussel@sts.si 1. E Sluga, Aleksander
Kuzman, Franjo Praktični pouk franjo.kuzman@sts.si    
Ledinek Pahor, Bianka Slovenščina bianka.pahor@sts.si 4. B Paulič Diesel, Simona
Lenassi, Andreja Matematika andreja.lenassi@sts.si 3. CaD Trajbar, Mitja
Maraž, Jelica Slovenščina jelica.maraz@sts.si 4. Bms Gazič, Mojca
Mejak, Giliola Italijanščina giliola.mejak@sts.si 2. A Ledinek Pahor, Bianka
Mikolavčič, Mitja Športna vzgoja mitja.mikolavcic@sts.si 1. G Kokole, Janko
Nanut Planinšek, Zdenka Naravoslovje, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi zdenka.nanut@sts.si    
Novoselec, Katarina Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi katarina.novoselec@sts.si    
Parovel, Tomaž Fizika, naravoslovje tomaz.parovel@sts.si    
Paulič Diesel, Simona Angleščina simona.paulic-diesel@sts.si    
Pečar Bole, Bojana Biologija, naravoslovje, strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi bojana.pecar-bole@sts.si    
Plaznik, Jadran Športna vzgoja jadran.plaznik@sts.si 4. A Kozjak, Igor
Podgorelec, Martina Praktični pouk martina.podgorelec@sts.si    
Pregeljc, Damjana Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi damjana.pregeljc@sts.si 1. B Kastelic, Nedjan
Rečnik, Robert Praktični pouk robert.recnik@sts.si 1. Da Nanut Planinšek, Zdenka
Rihter, Marko Praktični pouk marko.rihter@sts.si 2. G Zrinski, Elen
Rudl, Ensi Slovenščina ensi.rudl@sts.si 2. Ag Soldevilla, Leda
Slavec, Marija Kemija marija.slavec@sts.si    
Sluga, Aleksander Praktični pouk aleksander.sluga@sts.si    
Soldevilla, Leda Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi leda.soldevilla@sts.si    
Šavron, Erika Družboslovje, italijanščina erika.savron@sts.si 2. EbF Mikolavčič, Mitja
Šircelj, Dušan Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi  dusan.sircelj@sts.si    
Škerjanc, Marko Praktični pouk marko.skerjanc@sts.si 1. Db Jurkovič, Marija
Trajbar, Mitja Praktični pouk mitja.trajbar@sts.si    
Umer, Jožica Družboslovje, sociologija joza.umer@sts.si    
Uranjek, Damjan Športna vzgoja damjan.uranjek@sts.si 2. Bg Umer, Jožica
Valentič, Maja Italijanščina maja.valentic@sts.si 3. A Šircelj, Dušan
Vergan, Helena Angleščina helena.vergan@sts.si 2. Čb Dragutinović, Tadej
Vigini, Daniel Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi daniel.vigini@sts.si 1. C Jahn, Marjan
Vouk, Renato Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi renato.vouk@sts.si 5. Bs Jurkovič, Ana
Weber, Blaž Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi blaz.weber@sts.si    
Zajc, Jana Strokovno-teoretični predmeti/moduli/vsebinski sklopi jana.zajc@sts.si 2. Čad Weber, Blaž
Zrinski, Elen Slovenščina elen.zrinski@sts.si    
Žigon, Sabina Slovenščina sabina.zigon@sts.si    
Žnidarič, Maja Matematika maja.znidaric@sts.si 1. Ag Slavec, Marija

 


 

Ostali strokovni delavci:

Drožina, Iztok  ravnatelj 
Muzica Ambrožič, Natalija pomočnica ravnatelja
Marčetič, Alenka  šolska svetovalna delavka 
Jelisavac., Danijela šolska svetovalna delavka 
Ivančič, Mojca  knjižničarka

 


 

Tehnični delavci:

Grando, Alma  tajnik VIZ VI
Poljak, Maja knjigovodja, administrator
Kotnik, Lidija  računovodkinja
Poklar, Branko  vzdrževalec računalniške opreme
Parovel, Tomaž  vzdrževalec tehnik V
Kukanja, Igor  hišnik
Husičić, Nermina  čistilka
Veladžić, Namka čistilka
Hodžić, Elvira čistilka
Smajlović, Munevera čistilka
Topčagić, Ekrema čistilka
Hodžić, Sejad vzdrževalec
Ielusic Šuštar, Tadej vzdrževalec

 


 

Medpodjetniški izobraževalni center (MIC):

Šav, Angel vodja
Jenko, Alenka administrator

 

5. Br

 

Nazaj

Accessibility

Opozorilo! Ta stran uporablja piškotke za izboljšanje uporabniške izkušnje. Kaj so piškotki?

Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux